10 مهارت برتر که بعد از فارغ التحصیلی برای شما شغل ایجاد می کند چیست؟

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

آیا مهارت های کلیدی که کارفرمایان به دنبال آن هستند را دارید؟ برای تحت تأثیر قرار دادن استخدام‌کنندگان و استخدام شدن، باید نمونه‌هایی از این شایستگی‌های ضروری را در درخواست‌های شغلی و مصاحبه‌های خود ارائه دهید. ویزیت پزشک اطفال

مهارت‌هایی که در رزومه خود دارید احتمالاً در فهرست اولویت‌های کارفرمایان فارغ‌التحصیل قرار می‌گیرند که هنگام جستجوی نامزدها برای سازمان‌های خود بررسی کنند. بسته به بخش شغلی و حرفه ای که برای کار در آن انتخاب می کنید، می تواند مهارت ها، توانایی ها و دانش بسیار خاصی برای انجام کار مورد نیاز باشد.

مکمل اینها شایستگی ها و رفتارهای کلی است که برای کار موفق ضروری است. اینها مهارت های کلیدی استخدام برای رزومه شما هستند - مهارت های اصلی که شما را در کار موثر می کند، هر شغلی که انجام دهید. آنها گاهی اوقات به عنوان مهارت های قابل انتقال شناخته می شوند زیرا شما آنها را در طول زمان توسعه می دهید و با پیشرفت حرفه خود آنها را با خود همراه می کنید. آنها را به عنوان پاسپورت موفقیت شغلی خود در نظر بگیرید. هنگام نوشتن درخواست یا رزومه خود باید از تجربه کاری خود استفاده کنید تا شواهدی از این مهارت ها ارائه دهید. ایده های خلاقانه برای یادگیری.

  1. آگاهی تجاری (یا زیرکی تجاری)

این در مورد این است که بدانید یک تجارت یا صنعت چگونه کار می کند و چه چیزی باعث می شود یک شرکت تیک بزند. نشان دادن اینکه درک درستی از آنچه سازمان می‌خواهد از طریق محصولات و خدمات خود به دست آورد و اینکه چگونه در بازار خود رقابت می‌کند، دارید.

  1. ارتباطات

این شامل ارتباطات شفاهی و نوشتاری و گوش دادن می شود. این در مورد روشن، مختصر و متمرکز است. بتوانید پیام خود را برای مخاطبان تنظیم کنید و به نظرات دیگران گوش دهید.

ممکن است فکر کنید که ارائه ارتباط کلامی به عنوان یک مهارت در رزومه کاری دشوار است، اما راهنمای ما در مورد مهارت های ارتباطی را بخوانید تا بفهمید که چگونه می توانید در مورد آن بنویسید و همچنین چگونه بر روند درخواست و مصاحبه شما تأثیر می گذارد.

  1. کار تیمی

شما باید ثابت کنید که یک بازیکن تیم هستید، اما همچنین توانایی مدیریت و تفویض مسئولیت به دیگران را دارید. این در مورد ایجاد روابط کاری مثبت است که به همه برای دستیابی به اهداف و اهداف تجاری کمک می کند.

  1. مذاکره و متقاعدسازی

این در مورد این است که بتوانید آنچه را که می خواهید به دست آورید و چگونه تعیین کنید، اما همچنین بتوانید درک کنید که طرف مقابل از کجا آمده است تا هم بتوانید به آنچه می خواهید یا نیاز دارید و هم احساس مثبتی نسبت به آن داشته باشید.

اگر می‌خواهید ببینید چه نوع کارفرمایی به دنبال مهارت‌های مذاکره و متقاعدسازی در رزومه شما هستند و انواع سؤالاتی که از شما پرسیده می‌شود، راهنمای ما برای تأثیرگذاری بر مهارت‌ها را بررسی کنید.

  1. حل مسئله

شما باید توانایی اتخاذ رویکردی منطقی و تحلیلی برای حل مشکلات و حل مسائل را نشان دهید. همچنین خوب است نشان دهید که می توانید از زوایای مختلف به مشکلات برخورد کنید.

  1. رهبری

ممکن است بلافاصله مدیر نباشید، اما فارغ التحصیلان باید پتانسیل خود را برای ایجاد انگیزه در تیم ها و سایر همکارانی که ممکن است برای آنها کار کنند، نشان دهند. این در مورد تخصیص و تفویض وظایف به خوبی، تعیین ضرب الاجل و رهبری با الگوی خوب است.

  1. سازمان

این در مورد نشان دادن این است که می توانید اولویت بندی کنید، کارآمد و مولد کار کنید و زمان خود را به خوبی مدیریت کنید. همچنین خوب است که بتوانید به کارفرمایان نشان دهید که چگونه تصمیم می گیرید روی چه چیزهایی تمرکز کنید و انجام دهید و چگونه برای رعایت ضرب الاجل ها پیش بروید.

  1. پشتکار و انگیزه

کارفرمایان از مردم می خواهند که کمی سرحال باشند. زندگی کاری چالش‌های زیادی را به همراه دارد و شما باید به کارفرمایان نشان دهید که از آن دسته افرادی هستید که راهی برای عبور از آن پیدا می‌کنید، حتی زمانی که کار سخت می‌شود... و شاداب بمانید.

لزوماً نیازی نیست انگیزه را به عنوان یک مهارت در رزومه خود ذکر کنید، اما تقریباً مطمئناً در مصاحبه یا برخی از فرم‌های درخواستی متناسب با آن از شما سؤال می‌شود. راهنمای ما را برای پاسخ به سؤال پیچیده مصاحبه بخوانید چه چیزی به شما انگیزه می دهد؟

  1. توانایی کار تحت فشار

این در مورد حفظ آرامش در یک بحران است و بیش از حد تحت فشار و استرس قرار نگرفته است.

  1. اعتماد به نفس

در محل کار شما باید تعادل را ایجاد کنید که به خودتان اعتماد داشته باشید اما متکبر نباشید، بلکه به همکاران و شرکتی که در آن کار می کنید نیز اطمینان داشته باشید.

مدیریت ابهام

توصیه ما توضیح می‌دهد که منظور از مدیریت ابهام چیست و چرا این مهارت در محیط‌های پیچیده و سریع در حال تغییر، مانند بخش خرده‌فروشی، یک مهارت مهم است.

تاب آوری

کارفرمایان فارغ التحصیل به دنبال انعطاف پذیری در استخدام خود هستند زیرا کارمندان را قادر می سازد تا با تغییرات، مشکلات و استرس کنار بیایند. دریابید که چگونه انعطاف پذیری خود را توسعه دهید و کارفرمایان چگونه آن را در طول فرآیند استخدام ارزیابی می کنند.

مهارت های تحلیلی

مهارت‌های تحلیلی شما را قادر می‌سازد تا با انواع مختلف اطلاعات کار کنید، الگوها و روندها را ببینید و نتیجه‌گیری معنی‌داری بگیرید. مهارت‌های تحلیلی معمولاً در رزومه شما ارزیابی نمی‌شوند، اما اغلب با استفاده از آزمون‌های استعداد یا روان‌سنجی ارزیابی می‌شوند.

مهارت های کارآفرینی

مشاهده شکاف‌ها در بازار، پیشنهاد راه‌هایی برای بهبود فرآیندها یا ارائه ایده‌های جدید، همگی نشانه‌های یک رویکرد کارآفرینانه هستند. برای استفاده از مهارت های سازمانی خود لازم نیست کسب و کار خود را راه اندازی کنید. بسیاری از کارفرمایان به دنبال استخدام فارغ التحصیلان با این ویژگی ها هستند.

مهارت های IT

بهترین راه برای نشان دادن مهارت های IT خود با استفاده از CV این است که نشان دهید که توانسته اید از آنها برای رسیدن به چیزی استفاده کنید و می توانید این را با مثال هایی از مطالعات، فعالیت های فوق برنامه یا تجربه کاری خود نشان دهید.

هنگامی که جزئیات مهارت‌هایی را که در یک شغل یا کارآموزی ایجاد کرده‌اید بیان می‌کنید، شایستگی‌های ذکر شده در شرح شغل را منعکس کنید و ابتدا نمونه‌هایی از مرتبط‌ترین مهارت‌ها را ارائه دهید.

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments