SEO services and site optimization

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

خدمات سئو و بهینه سازی سایت

خدمات سئو و بهینه سازی سایت فرایندی است که طی آن کارشناسان سئو، سایت شما را برای موتورهای جستجو به ویژه گوگل که امروزه به پرکاربردترین و محبوب ترین موتورهای جستجو تبدیل شده است بهینه می کنند. در نتیجه این اقدام گوگل توجه بیشتری به سایت شما می کند و رتبه آن را در صفحه نتایجش افزایش می دهد. با افزایش رتبه سایت فروش شما افزایش می یابد و کسب و کارتان پیشرفت می کند.

سئو چیست؟

سئو سایت در کنار طراحی سایت یکی از مهم ترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ می باشد که در بیان ساده به معنای بهینه سازی سایت برای گوگل و سایر موتورهای جستجو می باشد. تکنیک های سئو به سه روش روی سایت پیاده می شوند:

  • سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید به نوعی از سئو گفته می شود که تمام تکنیک های آن در جهت و راستای قوانین گوگل می باشد.

  • سئو کلاه سیاه

تکنیک های سئو کلاه سیاه کاملا غیر قانونی بوده و اگر کسی از آنها استفاده کند سایتش توسط گوگل جریمه و بعضی مواقع پنالتی می شود.

  • سئو خاکستری

تلفیقی از دو نوع قبلی است که تقریبا همه سئوکاران حرفه ای از آن استفاده می کنند. مخصوصا در بخش بک لینک سازی. زیرا اگر بخواهیم سایت را فقط با سئو کلاه سفید بالا بیاوریم باید مدت ها صبر کنیم اما استفاده موازی از تکنیک های سئو خاکستری باعث می شود این فرایند کوتاه تر شود.

خب تا اینجای مطلب با انواع سئو و تعاریف آنها آشنا شدید. لازم است که بدانید خدمات سئو سایت در سه مرحله اصلی سئو داخلی، سئو خارجی و سئو تکنیکال انجام می شود:

سئو داخلی(On-Page SEO)   

سئو داخلی مربوط به تمام کارهایی است که در داخل سایت انجام می شود. از تولید محتوا گرفته تا لینک سازی داخلی و به کاربردن کلمات کلیدی مناسب در سایت.

سئو خارجی (Off-Page SEO)

همانطور که از نامش پیداست مربوط می شود به تمام کارهایی که در خارج از سایت برای بهینه سازی رتبه آن انجام می دهیم. مهم ترین بخش سئو خارجی بک لینک سازی می باشد که تاثیر شگرفی در افزایش رتبه سایت و اعتبار آن در گوگل دارد.

سئو تکنیکال یا سئو فنی

بعضی از سئو کاران معتقدند که سئو تکنیکال بخشی از سئوی داخلی سایت می باشد زیرا کارهایی که در آن انجام می شود همگی در داخل سایت انجام می شود. این عقیده تا حدودی می تواند درست باشد. سئو تکنیکال مربوز می شود به فرایندهای کدنویسی سایت، بهبود سرعت وب سایت، اصلاح تگ تایتل و متا تگ ها و ....

اهمیت خدمات سئو در رونق کسب و کارها

امروزه دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی به یکی از پرطرفدارترین شغل های دنیا تبدیل شده است. طراحی سایت و سئو سایت از مهم ترین اقدامات دیجیتال مارکتینگ برای بهبود کسب و کارها و افزایش فروش آنها در دنیای آنلاین می باشد. خدمات سئو سایت باعث می شود که کسب و کار و سایت شما در دنیای اینترنت بیشتر دیده شود. با رسیدن رتبه سایتتان به جایگاه های برتر گوگل مردم بیشتری در سراسر دنیا می توانند با برند و خدمات شما آشنا شوند و از محصولات شما استفاده کنند.

علاوه بر افزایش فروشی که در بالا مطرح کردیم خدمات سئو مزایای دیگری هم برای کسب و کارها دارد که در قسمت زیر به 3 مورد از مهم ترین ها اشاره کرده ایم:

1- برند سازی

2- افزایش ترافیک

3- افزایش درامد

چرا خدمات سئو و افزایش رتبه سایت خود را با بهترین شرکت های سئو مثل وینت سئو تجربه کنیم؟

  • بیش از 100 پروژه سئو موفق
  • اعتماد برندهایی مانند: تافته ، لدورا و ...
  • ارایه گزارشهای اختصاصی و تحلیلی از روند بهینه سازی سایت
  • مدیریت هزینه و مشاوره سئو

وینت سئو بهترین شرکت سئو در ایران با ارائه خدمات مناسب در زمینه آموزش سئو، مشاوره سئو، پروژه سئو و بهینه سازی سایت به شما و کسب وکارتان کمک می کند بتوانید از رقبای خود در بازار سنتی و آنلاین پیشی بگیرید، درامدهای بالا را تجربه کنید و به سایراهداف کسب و کاری خود برسید.

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments