Roof Repair Karaj

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

اگر در کرج هستی تعمیر پشت بامت رو به ما بسپار

تعمیر پشت بام در کرج و استان البرز را به ایزوگام پلاس بسپارید. ایزوگام پلاس نماینده فروش اصلی ایزوگام در کرج با قیمت رقابتی و نصاب ایزوگام در کرج و استان البرز با قیمت مناسب است. در ادامه توضیحات کاملی در خصوص نحوه فعالیت ایزوگام پلاس به شما ارائه می شود.

چرا پشت بام را ایزوگام کنیم؟

امروزه، در ساخت و ساز یکی از دغدغه های اصلی سازندگان عایق بندی ساختمان می باشد تا بتوان آن را در برابر پرتو خورشید، تغییرات آب و هوایی، بارش برف و باران و گذر زمان محافظت کرد. راهکارهای بسیاری از جمله موزاییک یا شیروانی کردن سقف ساختمان، قیرگونی، آسفالت کاری و ایزوگام وجود دارد. اما سوال اینجا است که باید از کدام روش برای ساختمان استفاده کنید؟

ورق های ایزوگام از قیر و فایبرگلاس به علاوه پلیمرها ساخته شده است که برای سقف ها، زیرزمین ها، سازه های زیر زمین، پل ها و سایر سازه ها مناسب هستند. این برنامه برای محافظت از ساختمان های مسکونی و تجاری طراحی شده است. قیر (آسفالت یا زمین زغال سنگ) ماده ای مخلوط است که از مایعات آلی تشکیل شده است که بسیار چسبنده و ضد آب هستند.

ایزوگام نیز نقش حیاتی در پروژه های بازسازی و تعمیر دارند. ساختمان‌ها و خانه‌های قدیمی ممکن است به دلیل طراحی ضعیف و تغییرات در سطح آب‌های زیرزمینی در معرض آسیب قرار بگیرند.

انواع مختلفی از عایق رطوبتی ایزوگام به صورت ورق و مایع وجود دارد اما محبوب ترین آنها ورق رول ایزوگام است. ورق های ایزوگام با نصب سریع و هزینه مناسب یکی از عایق های مهم رطوبتی برای تعمیر پشت بام به حساب می آید.

اما ایزوگام ها با توجه به جنس و برند دارای انواع گوناگونی هستند که در ادامه به معرفی انواع ایزوگام می پردازیم.

انواع جنس ایزوگام

نوع اول: غشای پلی پروپیلن یک ماده ضد آب خاص است که از قیر تولید می شود. آنها به شکل رول هستند. هر رول 10 در 1 متر می باشد و مساحت 8.7 متر مربع را پوشش می دهد. این جنس ایزوگام که یک ماده ضد آب بسیار کارآمد و بادوام است در بیشتر سازه ها مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع ایزوگام یک ماده ضد آب رایج است که در سقف های مسطح بتونی یا سقف هایی با متراژ کم استفاده می شود. جدا از سقف های بتونی و سقف های کم رنگ، سایر مناطق کاربردی، زیرزمین ها و دیوارهای نگهدارنده می توانند از این نوع ایزوگام استفاده کنند.

نوع دوم: استایرن بوتادین-استایرن (SBS) خانواده ای از لاستیک مصنوعی حاصل از استایرن و بوتادین را توصیف می کند. SBS یک الاستومر پلاستیکی ترمو است که در هنگام مخلوط شدن با قیر، مقاومت در برابر سایش عالی و پایداری طولانی مدت دارد و آن را به یک اصلاح کننده قیر مناسب برای دستیابی به انعطاف پذیری سرد و خاصیت الاستیک تبدیل می کند. این ماده پس از کشش توانایی حفظ شکل خود را دارد و بنابراین در بام های اصلاح شده قیر، پوشش ها، درزگیرها و سنگ فرش در بین سایر برنامه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

نوع سوم: غشای قیر چسبناک (SAM) غشاهای ورق های ضد آب اصلاح شده پلیمری خود چسبنده هستند که روی نوع مختلفی از سقف ها یا پارچه ها لمینت می شوند. با وجود پلی استر یا پلی پروپیلن، SAM می تواند جایگزین غشاهای محافظ سنتی شود. با توجه به خصوصیات خود چسب، مشعل لازم نیست که باعث می شود برنامه برای اپلیکیشن ایمن و آسان شود. ترکیب این ایزوگام قوی با ضخامت کمتر غشای، ردپای کربن و اثرات زیست محیطی را تا 200 درصد در مقایسه با سیستم های سنتی کاهش می دهد.

با نگاهی به خصوصیات و ویژگی های مختلف هر محصول، گاهی اوقات چالش برانگیز است که تعریف کنید کدام یک برای شما یا پروژه خاص توصیه می شود. بنابراین پیشنهاد می کنیم از یک مشاور و کارشناس با تجربه برای تهیه و نصب ایزوگام مثل ایزوگام پلاس استفاده کنید.

خدمات ایزوگام پلاس

در خدمات ایزوگام، شما می بایست نصاب یا پیمانکاری را انتخاب کنید تا با انتخاب ایزوگام صحیح با توجه به نیازهای پروژه، در زمان و هزینه شما صرفه جویی نماید. ما در ایزوگام پلاس بیشتر به دنبال رفع نیاز مشتری با هزینه مناسب و کارایی بالا هستیم. ایزوگام پلاس در حال حاضر به عنوان نمایندگی فروش ایزوگام در کرج و استان البرز (با قیمت رقابتی) و همچنین مجری نصب ایزوگام درکرج و استان البرز مشغول به فعالیت است. به جز این سرویس ها خدمات آسفالت کاری و قیرگونی در کرج نیز توسط ایزوگام پلاس انجام می شود. ایزوگام پلاس از آماده سازی تا اتمام کار با هزینه مناسب و کمترین زمان در کنار شما است.

خدمات ایزوگام مناسب برای رفع مشکلات زیر

افتادگی پایه ها، زیرزمین های مرطوب، بوی نم و کپک ها، و همچنین نم سقف در طبقات انتهایی پشت بام نشانه های رایج مشکل آب هستند که نیاز به توجه دارند. برخی از آنها چند منظوره هستند در حالی که برخی دیگر برای کاربردهای بسیار خاص طراحی شده اند.

اگر در کرج و یا استان البرز ساکن هستید و نیاز به تعمیر و مرمت پشت بام یا استفاده از خدمات ایزوگام دارید، می توانید با ایزوگام پلاس برای انجام ایزوگام در کرج، استعلام قیمت خرید ایزوگام و نصب آن تماس بگیرید.

در ادامه سقف های پشت بام برای ایزوگام کاری به شما معرفی می شود.

خدمات نصب ایزوگام برای مرمت و تعمیر سقف پشت بام

سقف ها بخشی از ساختمان هستند که بیشتر در معرض عناصر شدید مانند نوسان دما، آفتاب، تگرگ، باران یا حتی باد شدید قرار دارند و همه اینها به تدریج به یک سقف به مرور زمان آسیب می رساند. طول عمر یک سقف به نوع مواد مورد استفاده، آب و هوا، جهت گیری و سایر عوامل بستگی دارد. متوسط سقف می تواند در هر جایی از 15 تا 30 سال به طول انجامد، در حالی که میانگین ساختمان بین 50 تا 100 سال به طول می انجامد به این معنی که هر ساختمان در طول عمر خود به حداقل یک تعویض یا تعمیر سقف نیاز دارد.

بیشتر مشکلات نشتی سقف پشت بام ها به دلیل کاربرد نادرست یا نصب اشتباه ایزوگام است. بنابراین، باید از یک پیمانکار بلدکار و باتجربه و دارای آموزش برنامه و پشتیبانی فنی مثل ایزوگام پلاس استفاده کنید.

با ایزوگام پلاس سقف بالاسرت رو بیمه کن

نکته کلیدی برای انجام موفقیت آمیز کار نصب ایزوگام این است که مطمئن شوید که آن را به درستی انجام می دهید. این به معنای استفاده از لایه قیر در صورت لزوم، آماده سازی صحیح و ایزوگام با کیفیت و مهارت نصاب است. هنگامی که به درستی انجام شود، سقف ایزوگام شده می تواند بسیار بیشتر از رقبا دوام بیاورد. پس از استفاده، بازرسی دقیق مورد نیاز است. اطمینان حاصل کنید که هیچ حباب هوا، چین و چروک و غیره ای روی سطح آن وجود ندارد تا عمر عایق رطوبتی را تضمین کند.

به همین منظور به شما پیشنهاد می شود اگر ساکن کرج یا استان البرز هستید برای انجام خدمات ایزوگام با نمایندگی ایزوگام پلاس در کرج تماس حاصل فرمایید.

شرکت ایزوگام پلاس طیف وسیعی از محصولات ایزوگام، راه حل ها و پشتیبانی عایق رطوبتی در کنار مشاوره حرفه ای و خدمات تخصصی را به مشتریان ارائه می دهد. نمانیدگی عایق رطوبتی ایزوگام پلاس یکی از تامین کنندگان پیشرو و با تجربه عایق رطوبتی در کرج و استان البرز است و می خواهد به شما کمک کند تا سقفی ایمن و غیر قابل نفوذ دست پیدا کنید. تیم ایزوگام پلاس متعهد به ارائه بهترین خدمات، با کیفیت ترین عایق های رطوبتی با کمترین قیمت ایزوگام در کرج است. ایزوگام پلاس به رفاه مشتریان خود اهمیت زیادی قائل است، بنابراین طیف کاملی از راه حل های تعمیر، نصب و نوسازی پشت بام ها را برای ساختمان شما در نظر دارد.

کار را به کاردانش بسپارید: ایزوگام پلاس .

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments

No Comments

Add a New Comment:

You must be logged in to make comments on this page.