Introducing the best SEO companies in Iran

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

معرفی بهترین شرکت های سئو در ایران

امروزه  کسانی که قصد راه اندازی یک وب سایت برای ارتقای کسب و کار خود دارند برای بهینه سازی بستر خود به دنبال بهترین شرکت های سئو می باشند. راه اندازی یک سایت بدون استفاده از خدمات سئو مانند راه رفتن بر لبه پرتگاه می باشد. هرآن باید منتظر سقوط کسب و کار خود از لبه این پرتگاه باشند. برای اینکه این اتفاق رخ ندهد خیلی از مدیران و صاحبان کسب و کار به فکراستفاده ازخدمات سئوسایت افتادند، اما متاسفانه به علت اگاهی کمی که دراین حوزه دارند سئوی سایت خود را به دست شرکت هایی می سپارند که تجربه کافی و عملکرد مناسبی در این زمینه ندارند. نتیجه همکاری با این شرکت ها در دراز مدت کاهش درآمد وسقوط آن کسب و کار است .آن‌ها برای اینکه دوباره به اهداف خود برسند باید بیشترازقبل هزینه کنند.

بهترین راه برای جلوگیری از این اتفاق پیدا کردن بهترین شرکت های سئو و استفاده از خدمات سئو آنها می باشد.

اولین گام برای پیدا کردن بهترین شرکت های سئو آشنایی با ویژگی های بارز این شرکت ها می باشد.در ادامه به بررسی این ویژگی ها خواهیم پرداخت ، با ما همراه باشید.

سئو چیست؟

سئو یا SEO مخفف عبارت (Search Engine Optimization) به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو به ویژه گوگل می باشد.با انجام سئو کسب وکار شما بیشتر و سریعتر به مردم معرفی می شود و فروشی را که مثلا در مدت یک یا دو سال در روش سنتی دارید می توانید با به کارگیری تکنیک های سئو در کمتر از 6 ماه داشته باشید.

  • انواع سئو

سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید به مجموعه ای از تکنیک های بهینه سازی سایت گفته می شود که در راستای قوانین موتورهای جستجو به ویژه گوگل انجام می شود. سئو کلاه سفید یکی از بهترین و امن ترین روش های بهینه سازی سایت می باشد زیرا هر انچه که در آن اتفاق می افتد مطابق با الگوریتم ها و تکنیک های خود گوگل می باشد و مانع از پنالتی شدن سایت شما می شود.

سئو کلاه سیاه

همانطورکه دربالا اشاره کردیم  تکنیک های سئوی کلاه سفید هم راستا با قوانین گوگل است اما سئوی کلاه سیاه دقیقا عکس این موضوع است. به زبان ساده تر درسئوی کلاه سیاه از مجموعه تکنیک هایی برای فریب موتورهای جستجو به ویژه گوگل استفاده می شود تا جایگاه بهتری در مدت زمان کوتاه برای ما درنظر بگیرند.

سئو کلاه خاکستری

یک نوع دیگرازسئو وجود دارد که به آن سئوی کلاه خاکستری گفته می شود که تلفیقی از دوتای قبلی است.

در استفاده از روش های سئو مراقب این باشیدکه شرکت مورد نظر حتما از تکنیک های سئو کلاه سفید برای سایتتان استفاده کند زیرا این نوع از سئو بهبود رتبه سایت شما راقطعی تضمین می کند; در حالیکه استفاده از سئوی کلاه سیاه ریسک بسیار بالایی دارد و خطرناک است.

5 ویژگی بارز بهترین شرکت های سئو

  1. مشاوره سئو
  2. تیم مجرب
  3. رزومه
  4. آشنایی با مفاهیم دیجیتال مارکتینگ
  5. صداقت وارائه نتایح واقعی

1_ مشاوره سئو

قبل از انجام هرکاری باید به دوسوال مهم و حیاتی پاسخ بدهید.1-چرا این کار را میکنم(هدف من از انجام این کار چیست؟) و2- چگونه باید این کار رابکنم. برای اینکه چرایی و چگونگی مسیر سئویتان را پیدا کنید باید از مشاورین سئو کمک بگیرید. در جلسات مشاوره، مشاورین سئو یک نقشه راه در اختیارتان قرار می دهند که شامل تمامی استراتژی های کارامد سئووب سایتتان می باشد. با استفاده از این نقشه شما می توانید به صورت هدفمند سئوی سایت خود را پیش ببرید و فروش خود را افزایش دهید.

2_ تیم متخصص سئو

یک شرکت سئو خوب باید دارای یک تیم مجرب و متخصص باشد. این تیم شامل برنامه نویسان (بهبود سئو تکنیکال)، طراحان UI , UX (ایجاد تجربه کاربری بهتر)، محتوانویسان (تولید محتوای عالی)، مدیر تبلیغات(راه اندازی کمپین های مختلف بازاریابی و بک لینک سازی قدرتمند) و یک مدیر سئوی متخصص و حرفه ای می باشد.

3_ رزومه شرکت سئو

رزومه و سابقه درخشان کاری، معجزه می کند. یکی از ستون های نگه دارنده ی شرکت، رزومه و نمونه کار های عالی آن شرکت است. در نتیجه اگر می خواهید یک شرکت سئو موفق را انتخاب کنید، حتما نمونه کارهای شرکت را بررسی نمایید. معمولا همه ی شرکت های سئو، نمونه کار های خود را در اختیار شما قرار میدهند. در نتیجه برای این که بی گدار به آب نزده باشید، در مرحله اول رزومه کاری شرکت مورد نظر را بررسی نمایید. وینت سئو جز معدود شرکتهایی در ایران است که علاوه بر دانش تخصصی سئو که سالهاست در حوزه آموزش سئو فعالیت می نماید، تعداد زیادی پروژه های سئو سایت را انجام داده و به بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی کمک نموده است.

4_ آشنایی با مفاهیم دیجیتال مارکتینگ

امروز با ورود به عصر جدید، کسب‌وکارها و متعاقباً ظهور تکنولوژی و حضور رقبای قدرتمند و ارزشمند شدن اطلاعاتِ شما، باید با سرعتی بیشتر به اطلاعاتی دست یابید که بتواند به شما در رشد و شکوفایی کسب‌وکارتان کمک کند. علی‌رغم اینکه امروزه، در دنیای مجازی (اینترنت)، از هر زمان دیگری، به مخاطبان بازار هدفتان نزدیک‌ترید؛ ولی از هر زمان دیگری، برای سرعت بخشیدن و حضور در ذهن و قلب مخاطبانتان دورتر هستید. اگرچه شما و کسب‌وکارتان در دنیای جدید دیجیتال قرار دارید، اما در اغلب موارد دانسته‌هایی که از این دنیا و رقبای خود به‌دست می‌آورید، اطلاعات بااهمیتی نیستند و شما را گمراه می‌کنند. شما و شرکتتان به شناسایی دقیقی از کسب‌وکار رقبا، ابزارهای دنیای دیجیتال و مخاطبان و مشتریان هدف جدید، بسیار نیازمندید. برای اینکار باید از شرکت هایی کمک بگیرید که با دنیای بازاریابی دیجیتال آشنایی کامل دارند.

تیم قدرتمند امپریال برند با حضور اساتید و نخبگان، کارشناسان با تجربه و مشاوران حرفه‌ای در کنار شما، مسیر نادرست را شناسایی می‌کند و راه صحیح و دقیق کسب‌وکار را برایتان روشن می‌سازد.

5_ صداقت و ارائه نتایج واقعی

میگویند که صداقت بهترین سیاست است. یکی از سیاست های شرکت های خوب سئو صداقت در گفتار و ندادن تضمین های الکی و تخیلی به مشتریان است. بهترین شرکت‌های سئو در مورد آنچه انجام می‌دهند، خدماتی که ارائه می‌دهند و حتی نحوه اجرای وعده‌های خود صادق هستند. آنها به شما خواهند گفت که چه زمانی چیزی عملی است و چه زمانی نیست.

3 مزیت اساسی استفاده از شرکت SEO حرفه ای

  • افزایش ترافیک
  • افزایش رتبه
  • افزایش درامد

تحقق این 3 هدف بدون کمک از متخصصین حوزه سئو بسیار سخت و زمان بر است.

تیم وینت سئو

تیم وینت سئو، با بیش از 5 سال تجربه کاری موفق در خدمات سئو سایت، می‌تواند با تدوین بهترین استراتژی سئو، در کمترین زمان ممکن شما را در رسیدن به هدف‌تان کمک کند. وینت سئو با همراه یک تیم مجرب، در زمینه‌های سئو داخلی، سئو خارجی و سئو تکنیکال، مسئولیت بهینه سازی وبسایت شما را به عهده خواهد گرفت و با استفاده از دانش دیجیتال مارکتینگ، باعث رونق کسب و کار و افزایش فروش شما خواهد شد.

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments