گرانترین شهرهای اسپانیا برای تفریح

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

گرانترین شهرهای اسپانیا برای تفریح کدامند؟ هزینه های توریست

گران ترین شهرهای اسپانیا برای زندگی
زندگی در اسپانیا، چه به عنوان یک مهاجر، دانشجوی بین المللی یا یک توریست، به معنای بخشی از یک تاریخ غنی است که در آن فرهنگ، هنر و معماری به سادگی شکوفا می شود. اسپانیا کشوری زیبا، پر از مناظر غنی، خیابان های زیبا و معماری منحصر به فرد است. برای دانشجویان بین المللی، سفر به اسپانیا به دلیل داشتن دانشگاه های در سطح جهانی و تخصص طولانی دانشگاهی که با شرایط زندگی فوق العاده و مقرون به صرفه بودن در اسپانیا تکمیل می شود، یک مقصد ایده آل است. در این مقاله از سایت آیشم به گرانترین شهرهای اسپانیا میپردازیم.

برای مثال، دانشجویان بین‌المللی برای زندگی راحت در اسپانیا به حدود 1000 یورو در ماه نیاز دارند، قیمتی که بسته به شهر اسپانیا می‌تواند کمتر/بالاتر باشد. یعنی دو تا از گران ترین شهرهای تور اروپا لحظه آخری را برای زندگی بارسلونا و مادرید هستند که هزینه زندگی در آنها نسبت به برخی از مقرون به صرفه ترین شهرهای اسپانیا مانند آلیکانته یا گرانادا نسبتاً بالاتر است.

 1. بارسلونا
  بارسلونا یکی از گران ترین شهرهای اسپانیا است، به خصوص برای دانشجویان بین المللی با بودجه کم. شهری پرجنب‌وجوش و متنوع است و آنچه در این شهر جالب و منحصر به فرد است معماری آن است. با این حال، هزینه کلی زندگی را می توان گران در نظر گرفت، به خصوص قیمت تور بارسلون اسپانیا در مقایسه با سایر شهرهای اسپانیایی مقرون به صرفه، مانند کوردوبا، سالامانکا، یا گرانادا. برای کسانی که می توانند بر هنر بودجه ریزی تسلط داشته باشند، زندگی در بارسلونا مشکل چندانی نخواهد داشت. غذاها لذیذ است، سواحل آفتاب‌گیر آرام هستند و دانشگاه‌های بارسلون در سطح جهانی هستند.

  شما می توانید یک آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر بارسلونا با قیمت تقریبی 932 یورو در ماه پیدا کنید، در همین حال، همان آپارتمان خارج از مرکز شهر حدود 724 یورو در ماه به شما باز می گردد. اگر با وسایل حمل و نقل محلی در حال رفت و آمد هستید، معمولاً باید حدود 2.20 یورو برای بلیط یک طرفه بپردازید. به طور کلی، هزینه های روزانه کاملا مقرون به صرفه است، به این معنی که اجاره تنها چالشی است که غلبه بر آن کمی دشوارتر است. با این حال، دانشجویان بین المللی معمولا تصمیم می گیرند با هم اتاقی ها یا در سالن های دانشجویی زندگی کنند.
 2. مادرید
  مادرید که به عنوان یکی از گران ترین شهرهای اسپانیا نیز شناخته می شود و با بارسلونا در رده بندی بسیار نزدیک قرار دارد، به دلیل غنای تاریخ، فرهنگ و هنر شهرت دارد. برخی از بهترین مجموعه‌های هنر اسپانیایی و آمریکای لاتین را در موزه‌ها و گالری‌های خود دارد. اگرچه این شهر یکی از گران ترین شهرهای اسپانیا برای زندگی است، اما زندگی در مادرید به معنای بخشی از شهری با تاریخ غنی، زندگی شبانه دوست داشتنی و شرایط زندگی شگفت انگیز است. هزینه تور جزایر قناری اجاره در خارج از مرکز شهر تا حد زیادی ارزان‌تر است، بنابراین، بسیاری از مردم تصمیم می‌گیرند دورتر از مرکز زندگی کنند تا بتوانند هزینه اجاره را بپردازند. هزینه های روزانه اما کم و بیش مانند سایر شهرهای اسپانیا است.

  یک آپارتمان یک خوابه در مادرید، به طور متوسط، تقریباً 1000 یورو در ماه به شما کمک می کند، که هزینه آن در خارج از مرکز ارزان تر و مقرون به صرفه تر است، به ویژه تقریباً 300 یورو ارزان تر. اکثر دانشجویان بین المللی مادرید را به دلیل جنب و جوش و سبک زندگی آن دوست دارند. همه چیز در این شهر با آب و هوا بسیار رنگارنگ به نظر می رسد. برای یک بلیت سینما، برای تماشای یک اکران بین المللی قیمت تور ایبیزا اسپانیا ، باید برای هر نفر حدود 900 یورو بپردازید، که آنقدرها هم که انتظار می رود گران نیست.
 3. ساراگوسا
  ساراگوسا تا حد زیادی به دلیل کیفیت بالای زندگی با هزینه معقول شناخته شده است. ساراگوسا در مقایسه با شهرهای فوق مقرون به صرفه تر است، به ویژه برای دانشجویان بین المللی. اما زیبایی آن به همان اندازه بارسلونا یا مادرید بی بدیل است. در این شهر چیزهای زیادی برای دیدن و انجام دادن وجود دارد و موقعیت آن امکان دسترسی آسان به سایر نقاط کشور را فراهم می کند. گاهی اوقات از ساراگوسا به عنوان شهری پویا یاد می شود که فعالیت های فرهنگی متعددی را ارائه می دهد. علیرغم این واقعیت که به طور کلی مکانی امن است، اما مکانی با معماری زیبا نیز هست.

  اگرچه ساراگوسا ارزان‌تر از مادرید یا بارسلونا است، اما همچنان از چند شهر اسپانیایی دیگر مانند سالامانکا، سانتیاگو د کامپوستلا یا کوردوبا گران‌تر است. برای یک آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر حدود 550 یورو در ماه و برای همان آپارتمان در خارج از مرکز شهر حدود 435 یورو در ماه باید پرداخت کنید. اما دانشگاه ساراگوسا یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های هزینه تور اسپانیا است که صدها سال پیش در سال 1542 تأسیس شد. شهرهایی برای زندگی در اسپانیا
 4. مالاگا

مالاگا شهر بزرگی است که در جنوب اسپانیا در منطقه اندلس واقع شده است و جمعیتی در حدود 571026 نفر دارد. اگرچه این شهر بندری به اندازه شهرهای اسپانیایی که قبلاً ذکر شد شناخته شده نیست، اما به عنوان زادگاه هنرمند مشهور اسپانیایی پابلو پیکاسو شناخته می شود. هزینه زندگی در مالاگا بسیار مقرون به صرفه است، اما یکی از گران ترین شهرهای اسپانیا است. اگرچه تمام شهرهای بهترین فصل سفر به اسپانیا از نظر هزینه های روزانه هزینه زندگی مشابهی دارند، اما در برخی از آنها هزینه املاک و مستغلات بیشتر است.

 

در مالاگا باید حدود 710 یورو در ماه برای یک آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر و حدود 519 یورو در ماه برای همان آپارتمان در حاشیه بپردازید. یک وعده غذایی در یک رستوران ارزان قیمت تقریباً 10،00 یورو برای شما هزینه دارد، در حالی که یک وعده غذایی دونفره در یک رستوران شیک حدود 40،00 یورو هزینه دارد. شما می توانید یک فنجان قهوه با قیمتی در حدود 1.50 یورو تهیه کنید که قیمت مناسبی است و بلیط یک طرفه، اگر با وسایل حمل و نقل عمومی در حال رفت و آمد هستید، معمولاً 1.30 یورو است.

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments